Ana SayfaAİLEKüçük Pastel Boya Kalemleri Nasıl Geri Dönüştürülür?

Küçük Pastel Boya Kalemleri Nasıl Geri Dönüştürülür?

Tutulamayacak kadar küçük çok sayıda pastel boya kaleminiz varsa onları atmayın. Bunları büyük, kalın boya kalemleri oluşturmak için kullanabilirsiniz ve çocuklarınız yardımcı olabilir. İşlem yaklaşık 25 dakika sürüyor, ancak oldukça kolay.

İhtiyac duyulan malzemeler
Kırık boya kalemlerinizi, eski bir kek kalıbı, bir bıçak küçük parçalanmış pastel boyaları toplayın. Pastel Boya Lekeleri Nasıl Temizlenir?

Pastel boya için ayıracak bir kek kalıbınız yoksa, normal kek kalıbınızı folyo kaplarla kaplayabilirsiniz. Balmumu kağıt bardaklara yapışabileceği için folyo bardaklar uygun olur. Eğlenceli, şekilli boya kalemleri oluşturmak için şeker ve sabun yapma kalıplarını da kullanabilirsiniz. Fırına uygun olduklarından emin olun

Silikon kalıpları da deneyebilirsiniz çünkü bittiğinde bunlardan boya kalemlerini çıkarmak gerçekten çok kolay ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika şekil var.

Boya Kalemi Geri Dönüşüm Uygulaması
Eski, kırılmış ve görünüşte kullanılamaz görünen boya kalemlerinizi yenilerine dönüştürmek için bu basit adımları izleyin. Çocuklarınızla Birlikte Evde Davul Yapın

Tüm kırık boya kalemlerinizi toplayın; paketlerini açın ve küçük parçalara ayırın. (Kesme işlemini bir yetişkinin yapması gerekecektir.)
Fırınınızı önceden 200 derecede ısıtın.
Muffin fincanlarını 1 santim kalınlığında mum boya parçaları ile doldurun. Her fincanda bir renk yapın veya gökkuşağı boya kalemleri oluşturmak için tüm renkleri karıştırın.
15 ila 20 dakika veya balmumu eriyene kadar pişirin. Her şeye göz kulak olmak için yakın durun. Herhangi bir duman görürseniz, fırın eldiveni alın ve kek kalıplarını fırından çıkarın.
Boya kalemlerinin yeterince soğumasına ve sertleşmesine izin verin, ardından çıkarın ve kullanıma hazırdır.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
476TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et

En Popüler