Ana SayfaEvBANYOKültürlü Mermer Tezgahdaki Yanık İzlerini Nasıl Çıkarılır?

Kültürlü Mermer Tezgahdaki Yanık İzlerini Nasıl Çıkarılır?

Kazalar meydana gelebilir ve yanıklar kültürlü bir mermer tezgahın yüzeyini bozabilir. Kültürlü mermer, gerçek mermere benzeyen insan yapımı bir üründür. Tezgah ister mutfakta ister banyoda olsun, yanığı giderirken özel dikkat göstermeniz gerekir, aksi takdirde tezgahınızı mahvetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Çinko Tezgah Üstü Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Muhtemelen yanık izlerini tamamen kaldıramayacak olsanız da, onları daha az fark edilir hale getirebilirsiniz. Yanık izlerini zımparalamak için çalışırken, yüzeyi daima ıslak tutun.

Tezgahı aşındırıcı olmayan bir temizleyici ile temizleyin. Herhangi bir onarım işine başlamadan önce, kültürlü mermer yüzeyinin üstüne yapışan kir, sabun köpüğü veya diğer kalıntıları temizleyin. Laminat Tezgahlarda Çizikler Nasıl Giderilir?

1.000 ila 2.000 kumlu ıslak kuru zımpara kağıdını ıslatın. Kültür mermerinizin yanık izlerini nazikçe zımparalayın. Çok derin zımparalamayın yoksa tezgahı daha fazla bozma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Zımpara kağıdı kalıntılarını nemli bir süngerle yıkayın. Alanı tekrar 600 kumlu zımpara kağıdı veya daha ince zımpara ile zımparalayın. 600 kumdan daha kalın zımpara kağıdı kullanmak, kültürlü mermer tezgahınızı çiziklerle dolu bırakabilir. Çimstone Tezgah Nedir? Bakımı Nasıl Yapılır?

Kültürlü mermer tezgahlar için yapılmış cilalama bileşiği ile alanı silin. Üreticinin talimatlarına göre alana cila sürün ve alanı temiz bir bezle parlatın. Granit Mutfak Tezgahları Nasıl Temizlenmeli?

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
462TakipçilerTakip Et
229TakipçilerTakip Et

En Popüler