Ana SayfaEvDEKORASYONFeng Shuiye Göre Salonda Olması Gereken 8 Unsur

Feng Shuiye Göre Salonda Olması Gereken 8 Unsur

Feng Shui tarzı bir evinizin olmayabilir. Ancak yine de huzurlu, enerjisi yüksek bir eviniz olsun istiyorsanız, dikkat etmeniz 8 unsur bulunuyor. Bunları gerçekleştirmeniz halinde eviniz belki tam bir Feng Shui tarzı olmayacak ama enerjiyi yükselecektir.

1

Aynalar

Aynalar her oturma odasıFeng Shui dekorasyonuna göre olmazsa olmaz unsurlardan biridir. Aynaların bir çok görevi vardır. Mekana güzellikle ve büyük katacaktır ve daha fazla ışık getirecektir. Odaya sakinlik, tazelik ve enerji verecektir. Feng Shui’ye Göre Ayna Nasıl Seçilmeli ve Yerleştirilmeli?

2

Bitkiler

Feng Shui tarzında dekore edilsin veya edilmesin evlerde bitki genellikle vardır. Ama büyük bir bitkiniz varsa evinizde feng Shui esintisi var anlamına gelir. Yok ise evinize küçük bitkilerle bir bölüm hazırlayabilirsiniz.

3

Kristaller

Odanızın enerjinisi yenilemek ve güçlendirmek için doğal kristallare ihtiyaç vardır. Doğal kristaller topraklama enerjisini getirir. Bu modern yaşam tarzı için gereklidir. Yatak Feng Shui’ye Göre Nasıl Yerleştirilmeli?

4

Mutlu aile resimleri

Mutlu aile fotoğrafları feng shui olan oturma odanız için mükemmel bir seçimdir. Zaman zaman üzgün ya da stresli günlerde ruh halinizi yükseltmeye yardımcı olur. Odanızın doğusuna aile fotoğraflarını koymak iyi bir seçim olur.

5

Buda

Sakin ve huzurlu Buda’nın varlığı evinize barış ve huzuru getirecektir. İstediğiniz boyutta bir buda heykeli size bunu sağlayacaktır. Evinizdeki Negatif Enerjiyi Çıkarmak İçin 8 İpucu

6

Aromalı kokular

Bu kokular oturması için zorunluluktur. Seçtiğiniz kokular şifa tutreşimleri yayarak enerjiyi arttıracaktır.7

Fiery Dekor

Bu dekorlar tutku, heyecan, sevinç ve sevgiyi ifade eder. İster duvar süsü, ister yastık ister halı olarak salonunuzda bulundurabilirsiniz.

8

Mumlar

Mumlar negatif enerjiyi arındırırken, odaya sakinlik ve huzur verir. Mum yakmayı sadece romantik anlar için her zaman düşünün.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
462TakipçilerTakip Et
229TakipçilerTakip Et

En Popüler