Ana SayfaHAYATSolan Siyah Giysilerinizi Orijinal Rengine Döndürün

Solan Siyah Giysilerinizi Orijinal Rengine Döndürün

Siyah kıyafetler kesinlikle her şeyle mükemmel uyum sağlar. Ancak dezavantajı da var. Siyah renkler çok çabuk solar. Birkaç yıkamadan sonra siyah bir tür koyu griye döner. Neyse ki, bunu düzeltmek için kolay bir yöntem var!

Solmuş siyah kot pantolonunuzu atmaya gerek yok. Soluk siyah kıyafetlerinizi kısa sürede orijinal zift siyah renklerine geri döndürecek çok basit bir yöntem var. İhtiyacınız olan tek şey iki fincan siyah kahve, çamaşır makinesi ve söz konusu siyah elbise. Şüpheleriniz olabilir, ancak bu tedaviden sonra kıyafetleriniz yeni kadar iyi olacak! Çamaşır makinasında giysi nasıl boyanır?

Nasıl yapılır?
Bu yöntemi uygulamak istediğiniz kıyafetleri çamaşır makinesine koyun. Yalnızca siyah kıyafetleri yıkadığınızdan ve başka hiçbir renkte kıyafet eklemediğinizden emin olun! Makineye iki fincan siyah kahve ekleyin. Ekstra siyah bir renk için fazladan güçlü kahve yapmanızı öneririz. Makinenizi durulama döngüsüne koyun, kıyafetlerinizin gece kadar siyah çıkacağını fark edeceksiniz! Kahve, doğal bir elbise boyası işlevi görür. Kahve kullanırsanız açık renkler kahverengiye döner, ancak siyah kumaşlarda koyu rengi arttırır. Kot pantolonun renginin solması nasıl önlenir?

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et

En Popüler