Ana SayfaGÜZELLİKKızıl Saç Boyasının Solmaması İçin

Kızıl Saç Boyasının Solmaması İçin

Doğru saç rengi anında canlanıp görünümünüzü iyileştirebilir. Saçınızda kırmızı veya mor tonları arasında karar veremiyorsanız bordo saç rengi ideal çözüm olabilir çünkü bu iki rengin karışımıdır. Ancak kızıl saç rengi tonlarının hızla solduğu bilinmektedir. Bordo saç renginizin erken solmasını önlemek için uygun ürünleri ve doğru şekillendirme yöntemlerini kullanın.

Boyalı saçlar için formüle edilmiş bir şampuan ve saç kremi kullanın. Normal şampuanlar ve saç kremleri bordo saçlarınız için çok sert olabilir ve rengi soldurabilir. Saçınızı ılık suyla yıkamaktan kaçının çünkü saç rengi açar; bunun yerine soğuk su kullanın. Kızıl Saçlı Olmanın 6 Harika Avantajı

Bordo saç renginizi ultraviyole ışınları ve klorlu yüzme havuzları gibi zararlı etkenlerden koruyun. Saçınızı güneşten korumak için şapka kullanın. Yüzmeye gitmeden önce boyalı saçlar için durulanmayan bir saç kremi uygulayın; bu saçınızı korur ve kaplar böylece klor zarar vermez.

Düz ütüler, saç kurutma makineleri ve saç maşaları gibi ısıyla şekillendirme araçlarını kullanmadan önce bordo saçlarınıza ısıdan koruyucu sprey püskürtün. Isı ile şekillendirme aletlerinin kullanımını sınırlayın, çünkü ısı saçınızı kurutabilir ve kırılgan, mat hale getirebilir. Saç Boyası Nasıl Akıtılır?

Bordo saçlar için haftada en az bir kez renkli bir cila kullanın. Saçınızı yıkadıktan sonra renk cilasını uygulayın. Ürün talimatlarında belirtilen gerekli süre boyunca açık bırakın. Soğuk suyla durulayın. Renkli bir cila saç tellerini kapatır ve saçınıza parlaklık katarak boyalı saçlarınızın sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.

Saç dipleriniz görünmeye başlarlarsa köklerinizi düzenli olarak rötuşlayın. Evde kök rötuş kiti kullanın veya saçınıza profesyonel bir rötuş yaptırın.

Bordo saçlar için saçınızı haftada bir kez renk veren bir şampuanla yıkayın. Renk veren şampuanlar, saç üzerinde biriken ve saç renginin parlaklığını ortaya çıkaran pigmentler içerir. Saç Rengini Açmanın Doğal Yolları

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
468TakipçilerTakip Et
229TakipçilerTakip Et

En Popüler