Ana SayfaEvPaslanmaz Çelik Lavaboya Parlaklığını Geri Kazandırın

Paslanmaz Çelik Lavaboya Parlaklığını Geri Kazandırın

Paslanmaz çelik evyeler, hala parlak oldukları sürece gerçekten güzeldir. Ne yazık ki, paslanmaz çelik kireç ve yiyecek artıkları nedeniyle parlaklığını çok hızlı bir şekilde kaybeder. Paslanmaz çeliği temizlemenize yardımcı olacak birçok pahalı ürün var, ancak bugün sizin için en ucuz ve en elzem olanı aldık. Muhtemelen mutfak dolabınızda zaten var.

Parlatma
Bu yöntem tam olarak lavabonuzu temizlemek veya dezenfekte etmek için değil, cilalamak içindir. Tabii ki, temiz bir mutfak için bunu yapmanız gerekmez, ancak mutfağınıza daha güzel görünmesini sağlar! Sadece biraz un kullandığınız için neredeyse hiç sorun. Paslanmaz çelik evye nasıl temizlenir?

İhtiyacınız olan malzemeler
Sabunlu su
Bulaşık bezi
El bezi
Un
Kağıt havlu

Yapılışı
Lavaboya uygun bir şekilde, sabunlu su ve bulaşık bezi kullanarak temizleyerek başlayın. Ayrıca, bir çeşit temizlik maddesiyle dolu bir sprey şişesi de kullanabilirsiniz.
Daha sonra düzgün şekilde kurutun! Biraz su kalsa bile, un puslu bir macun haline gelecektir ve istediğiniz şey bu değildir. Lavaboyu kurutmak için temiz ve kuru bir havlu kullanın. Kenarları ve tahliye deliğini unutmayın. Mutfak evyeleri nasıl temizlenir?

Daha sonra, lavabonun içine un serpin, böylece yüzey mümkün olduğunca örtülür. Unu ovalamak için bir kağıt havlu kullanın. Kenarları, köşeleri, musluğu ve tahliye değilini ovalayın.

Ovarken dairesel hareketler yapmaya devam edin. İşiniz bittiğinde, unu silerek temizleyin. Bu yöntemi ayda bir kez uygulayın.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
464TakipçilerTakip Et
232TakipçilerTakip Et

En Popüler