Ana SayfaHAYATBambu Giysiler Nasıl Yıkanmalı?

Bambu Giysiler Nasıl Yıkanmalı?

Bambu birçok farklı şekilde kullanılabilir. Mobilyalar için, inşaat için, yer döşemesi olarak, hatta tuzlu sudan tuzu uzaklaştırmak için bir filtre olarak kullanılabilir. Günümüzde bambu giyim için de kullanılır. Bambu kumaşı, hem çabuk kurur hem de pamuktan daha emicidir. Ayrıca bambu kumaşı, yapay yardım olmadan koku ile mücadele eden doğal anti-mikrobiyal özellikler içerir. Hepsinden iyisi, temizlenmesi kolaydır. Kumaş Dikey Perdeleri Nasıl Temizlenir?

Çamaşır makinenizi, asla ılıktan yüksek olmamalıdır yumuşak bir döngüye ayarlayın ve bambu kıyafetleri benzer renklerle gruplayın. Bambu kumaş çok ıslandığında gücünü kaybettiği için, bambu kıyafetlerinizi iç çamaşır torbasına koymak yıkama döngüsü boyunca onu koruyacaktır.

Giysiyi ve normal deterjanınızı makineye yerleştirin. Normal bir yıkamada kullanacağınızdan daha fazla deterjan kullanmanıza gerek yoktur. Aslında, bambu kumaşları temizlerken normal deterjan miktarından biraz daha az kullanabilirsiniz. Kumaşlar İçin Kola Evde Nasıl Yapılır?

En iyi sonucu almak için bambu kumaşı hava ile kurutun. Bir kurutma rafında düz olarak kurutulması tercih edilen yöntemdir. Öğeyi bir çamaşır ipine asarsanız, esnemeyi veya bozulmayı önlemek için giysiyi iki kat olarak asın.

Ütü gerekiyorsa, ütünüzü en düşük ayara getirin. Bambu kumaş üzerinde buhar kullanmayın; bu, dikkat çekici halkaların giysinin üzerinde görünmesine neden olabilir. Bu durumda çamaşırları tekrar yıkayın. Tebeşir Boya İle Kumaş Sandalye Boyama

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
464TakipçilerTakip Et
232TakipçilerTakip Et

En Popüler