Ana SayfaHAYATTelefon Ekranındaki Çizikler Nasıl Giderilir?

Telefon Ekranındaki Çizikler Nasıl Giderilir?

Telefon ekranındaki çizikler derin ise onarılamayacak durumda olabilir, ancak yüzeysel çizikler için hızlı bir yöntem var.

Çizikleri Parlatmak İçin Ürünler
Birçok sitede cep telefonunun ekranında meydana gelebilecek çizikleri gidermek için tasarlanmış ekran cilası bulabilirsiniz. Ayrıca iPod’lar, PDA’lar ve MP3 oynatıcılar için çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ürünü doğrudan çiziğe uygularsınız ve ardından ürünü yumuşak pamuklu bir bezle parlatırken rahat hissettiğiniz kadar baskı uygularsınız.

Diş macunu
Henüz ekranınızdaki çizikleri gidermek için özel bir ürün sipariş etmek istemiyorsanız, zaten sahip olduğunuz bir şeyi kullanarak evde deneyebileceğiniz bir şey var. Önce cep telefonunuzun bir köşesinde deneyin. Önce tüyleri, tozu, yağları vb. çıkarmak için ekranınızı yumuşak bir bezle temizleyin. Jel olmayan bir diş macunu seçin ve bezle ekrana çok az bir miktar koyun ve ardından parlatın. Nemli bir bezle çizik üzerinde deneyin. Çok derin olmayan çizikleri kaybolduğunu göreceksiniz. Akıllı Telefonunuzu Hızlı Şarj Etmek İçin 10 Basit İpucu

Daha Fazla Çizilmeyi Önleyin
Bazı çiziklerin çıkarılması son derece zor veya imkansız olabilir, bu nedenle mümkünse bunların olmasını önlemek en iyisidir. Cep telefonu mağazalarında veya internette telefonunuz için ekran koruyucusu alın. Çizilmeye karşı dayanıklı ve telefonunuza eklenmesi kolay belirli ekran koruyucular var. Çizilirse, çıkarın ve değiştirin.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
476TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et

En Popüler