Ana SayfaHAYATEldiveni Farklı Amaçlar İçin Kullanabilirsiniz

Eldiveni Farklı Amaçlar İçin Kullanabilirsiniz

İster yün isterse lastik eldiven olsun size bir çok alanda yardımcı olur. Yün eldivenleri kış günlerinden hatırlıyorsanız bu yazımızı okuduktan sonra her zaman elinizin altında olacaktır. Aynı şekilde lastik eldivenleri de…

1. Kedi Tüylerini Toplamak İçin
İşte kedi tüylerini döşemeden çıkarmanın hızlı ve kolay bir yolu. Lastik eldiven giy ve ıslat. Kumaşa sürtünce, kedi kılı eldivene yapışacaktır. Döşemeyi biraz nemli hale getirmekten endişe ediyorsanız, önce göze çarpmayan bir alanda test edin. Eski Kazaklardan Eldiven ve Bere Yapalım!

2. Ekstra Yalıtım için Lateks Eldiven Kullanın
İyi bir çift eldiveniniz varsa, ancak kar küreklerken veya soğuk havalarda başka açık hava etkinlikleri yaparken elleriniz hala üşüyorsa, normal eldivenlerinizin altına bir çift lateks cerrahi eldiven giymeyi deneyin. Kauçuk harika bir yalıtkandır, bu nedenle elleriniz sıcak ve kuru kalacaktır.

3. Küçük cam eşyaların tozunu alın
Bu cam hayvanların ve diğer hassas öğelerin tozunu almanız mı gerekiyor? Bunun için kumaş eldiven takın. Cam öğleri rahatlıkla temizleyin. Tek Kalan Çorap ile Yapılacak 5 Şey

4. Avize tozunu alın
Taşlı avizenizin tozunu almak istediğinizde hem permek izi olmaması hem de kaymaması için çaba sarfetmek gerekir. Bazı eski kumaş eldivenleri pencere temizleyiciye batırın. Tayları elinizle silin. Işıl ışıl olacaktır.

5. İnatçı Kavanoz Kapağını Açın
Bir kavanozu açamamak çok can sıkıcıdır. Kapak gevşemezse, lastik eldiven takın. Böylece kavanozu daha iyi kavrar ve kapağını daha kolay açabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
468TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler