Ana SayfaHAYATWiFi Sinyalini Üç Katına Çıkarabilirsiniz

WiFi Sinyalini Üç Katına Çıkarabilirsiniz

WiFi sinyaliniz zayıfsa, bu durum çok fazla hayal kırıklığına neden olabilir. İnternette bir şeyler bulmaya çalışırken, resimleri indirirken ya da yalnızca internet bağlantınızın çok yavaş olduğunu farketmek için bir film akışı yaparken can sıkıcı bir durumdur. Bir WiFi genişletici satın alabilirsiniz, ancak bunlar oldukça pahalı olabilir. Ve neden, kendin bir tane yaparken ucuz ve yapılması kolay! İnternet ve telefonun kanserojen etkilerinden nasıl korunulur?

WiFi genişletici
Kendi WiFi genişleticinizi kendiniz yapabilirsiniz. İki teneke kutuya ihtiyacınız var. Bir cola kutusu da olabilir. Kullandığınız kutunun kuru ve temiz olduğundan emin olun. Kutu tırnağını çıkarın ve kutunun altını kesin. Ardından üst kısmı kesmeye başlayın, ancak tamamen kesmeyin. Tenekeyi yana doğru kesin, böylece tamamen açabilirsiniz.

Kutunun üst kısmını tırnağın çıktığı bölümden wifi aletinizin antenlerinden birinin üzerine yerleştirin. Diğer genişletici ile tekrarlayın. Alüminyum wifi sinyalinizi çok güçlü bir şekilde dağıtacaktır.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
468TakipçilerTakip Et
229TakipçilerTakip Et

En Popüler