Ana SayfaGÜZELLİKEL + AYAK BAKIMIOjenin Çabuk Çıkmasını Önlemenin Yolları

Ojenin Çabuk Çıkmasını Önlemenin Yolları

Taze boyanmış tırnaklarınızın bir gün sonra soyulmaya başlaması can sıkıcıdır. Neyse ki, tırnaklarınızı güzel bir şekilde boyamanıza yardımcı olabilecek çok kullanışlı bir yöntem bulduk. Güzel tırnaklarınızın tadını daha uzun süre çıkarabileceğinizden emin olmalısınız!

Güzelce boyanmış tırnaklar söz konusu olduğunda sirkenin gerekli olduğunu biliyor muydunuz? Oje Asetonsuz Nasıl Çıkarılır?

Güçlü tırnaklar
Bu kullanışlı yöntemi geçmeden önce tırnaklarınızı güçlendirmenin harika bir yolunu anlatmak istiyoruz. Kırılmaya veya ayrılmaya devam eden tırnaklarınız var mı? Daha hızlı uzamaları ve güçlenmelerini sağlamanın kolay bir yolu var. Tek yapmanız gereken bir çorba kaşığı limon suyundan ve üç çorba kaşığı zeytinyağından bir tırnak banyosu yapmak. Bunları karıştırın ve karışımı bir miktar mikrodalgada ısıtın. Tırnaklarınızı on dakika boyunca karışım içinde yıkayın ve sonra bir kağıt havluyla kurulayın. Bunu her gün yaparsanız tırnaklarınız güçlenir. Oje Lekesini Farklı Objelerden Nasıl Çıkarırsınız

Oje ipuçları
Şimdi tırnaklarınızı güzel tutmanıza yardımcı olacak yönem!

Her şeyden önce, oje kullanmaya başlamadan önce tırnaklarınızı uygun şekilde temizlemek önemlidir. Sirke tırnak temizliği için de kullanılabilir. Pamuğa sirke koyun ve tırnaklarınızı temizlemek için bunu kullanın. Böylece kullanacağınız oje tırnaklarınıza daha iyi tutunacaktır. Kurumuş Rimel Ve Ojeler Tekrar Nasıl Canlandırılır?

Tırnaklarınızı temizledikten sonra, taban kat denilen uygun bir taban katmanı sürün. Tırnak cilasınızın açık kaldığından emin olmak istiyorsanız bu önemli bir adımdır. Ayrıca, ojenin tırnaklarınız üzerinde sarı leke bırakmasını da önlersiniz.

Akılda tutulması gereken bir diğer önemli şey: Ojenin çok ince sürülmesi gerektiğidir. Kalın katman, ince katmandan çok daha hızlı soyulacaktır. Eğer bir kalın tabaka kullanırsanız, oje düzgün bir şekilde tırnağa yapışmaz. Bir sonraki katı uygulamadan önce katın kurumasını beklemek de önemlidir. Birkaç Dakikada Hızlı Oje Kurutmanın 4 Farklı Yolu

Baz katına benzer şekilde üst kat da uygulamanız gerekir. Bu, ojeyi dış kuvvetlerden koruyacaktır. Ayrıca ojeyi yırtılma ve çizilmelere karşı da koruyacaktır. Bu, tırnaklarınızın daha uzun süre güzel görünmesine yardımcı olacaktır.

Son ipucu, musluktan akan soğuk suyun altındaki düzgün bir şekilde ojenin kurutulmasıdır. Ellerinizi soğuk suyun altında tutarsanız ojenin düzgün bir şekilde sertleşmesini sağlar ve çabuk çıkmasını önler. Bir Profesyonel Gibi Oje Nasıl Sürülür?

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
476TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et

En Popüler