Ana SayfaEvBANYOBanyonuzda Sirke İle Temizleyeceğiniz 8 Alan

Banyonuzda Sirke İle Temizleyeceğiniz 8 Alan

Yapılan araştırmalar, seyreltilmemiş sirkenin, yüzeyler ve süngerlerden E. coli’nin giderilmesinde ağartıcı kadar etkili olduğunu göstermiştir. Ayrıca yağın çözülmesinde inanılmaz derecede etkilidir.

Duş Başlığını Temizleyin
Sert suyunuz varsa, duş başlığında birikintiler oluşabilir ve su akışını yavaşlatabilir. Sirke bu tortuları çözebilir ve duş kafanızı tekrar düzgün bir şekilde çalıştırabilir!

Duş başlığımızı çıkarın ve sirke dolu bir torbaya yerleştirin. Duş başlığınızı çıkarmak istemiyorsanız, duş başlığını sirke dolu poşete koyun ve ağzını lastikle sabitleyin.

Duş başlığı birkaç saat ya da gece boyunca sirke içinde bekletin. Suya batırıldığında, bir sünger veya fırça ile ovalayın ve kirecin kaybolduğunu göreceksiniz. Beyaz sirke ile kolayca dezenfekte edebileceğiniz 9 şey

Banyonuzda koku çubukları sirkeye sokun
Koku çubuklarındaki koku bittiğini kavanozu beyaz sirke ile doldurun. Süper uygun fiyatlı ve harika bir koku gidericidir ve haftalarca banyo kokularını kontrol etmeye yardımcı olacak.

Aynayı Temizleyin
1 parça su ve 1 ölçü beyaz sirke solüsyonu karıştırın ve banyo aynalarınızı temizlemek için kullanın. Sirke büyük bir temizleyicidir ve çizgi içermeyen bir parlaklık bırakır.

Tuvalet lekelerini çıkarın
Klozet kasasının kenarındaki tortuların temizlenmesi gerçekten zor olabilir! Tortuları eritmek ve fırçalamalarını kolaylaştırmak için birkaç kağıt havluyu beyaz sirke ıslatın.
Sonra klozetinizin kenarına bu kağıt havluları yerleştirin. Sirke birkaç saatliğine sihirini çalıştırsın sonra kağıt havluları çıkarın ve temizleyin. Beyaz sirke nedir? Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir?

Giderleri Temizleyin
Banyonuzda durmuş veya yavaş hareket eden bir gider mi var? Drenaja beyaz sirke, biraz karbonat koyun. Üzerine sıcak su dökün.

Çok amaçlı temizleyici
Sirke çok çeşitli yüzeyler için harika bir temizleyicidir. Bunun için kendiniz narenciye kokulu temizleyiciyi yapabilirsiniz. Temizleyicinin tarifini okumak için tıklayın.

Musluklarınızı Temizleyin
Sert su, musluk ve musluk kolları etrafında hızla birikebilir. Musluklardaki kireç ve sert su lekelerinin beyaz sirke ile nasıl temizlendiğini öğrenmek için tıklayın.

Sabun Köpük Lekelerini çıkarın
Kimse küvetlerinde veya duşta sabun pisliğini ovuşturmak için saatler harcamak istemez. Ama sirke ile zorunda değilsiniz! Sonsuz ovma ihtiyacı olmadan zor sabun köpüğünden sirke ile kurtulabilirsiniz. İşte tarifi

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
224TakipçilerTakip Et

En Popüler