Ana SayfaHAYATSolan Siyah Pamuklu Giysiler Nasıl Canlandırılır?

Solan Siyah Pamuklu Giysiler Nasıl Canlandırılır?

Siyah giymenin avantajlarından biri sizi daha ince göstermesi ve modaya uygun şık ve sinirli görünmesidir. Siyah giysiler, dolabınızdaki hemen hemen her şeyle de iyi koordine olur. Ancak olumsuz yanı solması. Birkaç yıkamadan sonra, bir zamanlar canlı olan siyah tişörtünüzün daha çok gri bir gölge olduğunu fark edebilirsiniz. Çamaşır makinesinin yardımıyla siyah pamuklu giysinizin yeni ve taze görünmesi için rengi kolayca yeniden canlandırabilirsiniz. Siyah Kotların Rengini Nasıl Korursunuz?

Yapılışı
Lavaboya su doldurun. Pamuklu giysinizi suya batırın ve beklemesine izin verin. 2 fincan sıcak su ile bir ölçme kabını doldurun. İki siyah boya paketini fincana dökün ve çözülene kadar bir kaşıkla karıştırın.

Çamaşır makinenizi sıcak olarak ayarlayın. Makineyi yarıya kadar su ile doldurun. Boyanın kabın içinde tamamen çözüldüğünden emin olduktan sonra, boya karışımını makineye dökün.

Buruşmamış giysiyi çamaşır makinesine yerleştirin, kapağı kapatın ve uzun bir döngü açın. Kahve ile Siyah Giysilerinizi Orijinal Rengine Döndürün

Döngü bittiğinde, pamuklu siyah giysiyi makinede bırakın. Makineyi soğuk suyla kısa bir döngüye ayarlayın. Uygun miktarda çamaşır deterjanı ekleyin ve makineyi tekrar çalıştırın.

Döngü bittiğinde giysiyi çamaşır makinesinden çıkarın ve kurutucuya yerleştirin. Orta ateşte 30 dakika kurumaya ayarlayın. Büzülme konusunda endişeleriniz varsa, öğeyi bir çamaşır askısına asın veya kurumaya bırakın.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
476TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et

En Popüler