Ana SayfaHAYATPRATİKKağıt Havlu ile Asla Temizlememeniz Gereken Şeyler

Kağıt Havlu ile Asla Temizlememeniz Gereken Şeyler

Kağıt havlu ile asla temizlememeniz gereken şeyler Kağıt havlu çok kurtarıcı, vazgeçilmez bir malzemedir. Neredeyse her şeyi temizlemek için kağıt havlu kullanılabilir. Ancak bazı şeyler var ki, kesinlikle kağıt havlu ile temizlememelisiniz.

Kağıt havluyu her yerde kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, aşağıdaki listeye bir göz atın.Kağıt havluyu evinizde 9 farklı şekilde kullanabilirsiniz

Gözlük

Gözlüklerinizi kağıt havlu ile temizlemek kolay olabilir ama asla bunu yapmayın. Çoğu gözlüğün üzerinde koruyucu bir tabaka vardır ve eğer kağıt havlu ile temizlerseniz o koruyucu tabakayı çizebilirsiniz. Gözlük kullanıyorsanız, gözlük temizleme mendillerini yanınızdan ayırmamanızda fayda var. Gözlüklerdeki leke ve çizikleri gidermenin kolay yolu

Ahşap mobilya

Ahşap mobilyalarınızdaki tozu kağıt havluyla silerseniz, onları çizme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ahşap masanızın ve dolabınızın güzel görünmesini sağlamak için yumuşak bir bezle silmeyi tercih edin. Ahşap mobilyalar nasıl temizlenir?

Elektronik

Cep telefonu ve bilgisayarların ekranları çizilmeye karşı hassastır, bu nedenle kağıt havlu ile temizlemeyin. Lekelerden kurtulmak için bir mikrofiber bez kullanın. Elektronikler nasıl temizlenmelidir?

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler