Ana SayfaYEMEKİÇECEKLERMigreniniz Varsa Bu İçeceği Deneyin

Migreniniz Varsa Bu İçeceği Deneyin

Migren ağrısı dayanılmaz olduğunda ilaçlar da ağrıyı geçirmek için yeterli olmaz. Migren için evde kendi etkili, doğal ağrı kesicinizi yapabilirsiniz.

Bazen migren ağrısı şiddetlendiğinde bulantı, kusma, ışığa ve sese karşı duyarlılığa neden olur. İçtiğiniz veya yediğiniz yiyecekler bile migreni tetikleyebilir. Migren tanısı nasıl konulur?

Migren söz konusu olduğunda, vücutta riboflavin veya B12 vitamini eksikliğine güçlü bir bağ vardır. Bazı çalışmalar, hastanın düzenli miktarda riboflavin tüketmesi durumunda migrenin % 50 azalacağını göstermiştir.

Şarap migrene neden olurken, üzüm suyu ağrıyı hafifletmek ve hatta migreni geçirmek için en etkili yollardan biridir. Üzüm, C vitamini, B12 vitamini ve üzüm çekirdeği de riboflavin içerir. Migreni rahatlatmak ve önlemek için vücuda birçok harika fayda sağlar. Migrende botoks etkili bir çözüm mü?

Organik üzüm suyu satın alarak tüketebilirsiniz veya en iyi etkiyi elde etmek için ev yapımı üzüm suyunu kendiniz yapabilirsiniz.

Hızlı ev yapımı üzüm suyu nasıl yapılır?

Siyah üzümleri yıkayarak işe başlayın.

Üzümleri çekirdekleriyle birlikte bir karıştırıcı kullanarak püre haline getirin ya da bir patates ezici ile parçalayın.

Orta ateşte 10 dakika boyunca üzümleri pişirin. Migren ağrısına diğer bir doğal çözüm

Bir elek veya tülbent ile üzümleri süzün ve soğuması için buzdolabına koyun.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler