Ana SayfaHAYATOje Ve Sıcak Su İle Kupaları Renklendirin

Oje Ve Sıcak Su İle Kupaları Renklendirin

Yaratıcı olmayı ve küçük (veya büyük) Kendin Yap projeleri yapmayı sever misiniz? O zaman bugün sizin için mükemmel olanı bulduk! Sadece biraz oje ve ılık suyla, pahalı bir mağazadan almış gibi görünen bir sanat eseri yapabilirsiniz!

Bu muhteşem kupalar tamamen kendin yap, bu yüzden herhangi bir mağazadan satın alabileceğinizden çok daha ucuz olacaklar . Hediye olarak vermek harika ve yapmaları o kadar kolay ki, çocuklarınız veya torunlarınızla yapabileceğiniz eğlenceli bir proje bile olabilir. Güzel görünüyorlar, ucuzlar ve yapmaları kolay. Daha ne isteyebilirsin?

İhtiyacınız olan şeylerin listesi

Oje (isterseniz birden fazla renk kullanabilirsiniz)
Ilık su
Plastik kap (içine bir kupa sığacak kadar derin)
Şiş
Beyaz seramik kupa
Biraz yağlı kağıt

Yapılması Gerekenler
Plastik kabı ılık suyla doldurun ve ardından istediğiniz renklerde ojeyi suyun üzerine dökün. Eğlenceli bir desen ortaya çıkana kadar yavaşça karıştırmak için şişi kullanın. Ama çok hızlı ve fazla karıştırmayın. En güzel etkiyi renkler birbirine karışmayıp ayrı kaldığında alırsınız. Seramik kupayı dikkatlice suya daldırın. Kupayı en az üç saat kurumaya bırakın. Bittiğinde, bulaşık makinesine koymayın, daima elde yıkayın. Kupalar çok güzel hediye olabilir.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler