Ana SayfaEvTV'nizi Çizmeden Temizleyebilirsiniz

TV’nizi Çizmeden Temizleyebilirsiniz

Tıpkı evinizin geri kalanı gibi TV’niz de tozlanır ve kirlenir. Bu, evinizin geri kalanı gibi onun da temizliğe ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Ancak bu kadar hassas bir ekipmanı nasıl temizlersiniz? Evinizdeki diğer eşyalarla aynı şekilde temizleyemezsiniz. Ona zarar verebilirsiniz!

TV ekranınızı zarar vermeden temizlemenin sırrı mikrofiber bezdir. Uzmanlara göre ekranlarınızı temizlemenin en iyi yolu bu. Mikro elyaflar temizlik sırasında ekranı çizmez ve geride bir hav bırakmaz. Kağıt havlular veya diğer bezler veya havlular çok serttir ve ekranın kalitesini bozabilecek çizikler bırakır. Mikrofiber bezler ekranınızdaki tozu ve kiri temizlemenin yanı sıra parmak izlerini de yok edecektir. Düz Ekran TV’nizde Asla Temizleme Solüsyonları Kullanmayın

Yöntem
Bezi yukarı ve aşağı veya soldan sağa hareketlerle nazikçe ve yavaşça hareket ettirmek en iyisidir. Dairesel hareketler ekranda sarmal izler bırakabilir. Daha inatçı lekelerle uğraşıyorsanız, TV’nizde dizüstü bilgisayar ekranı temizleyici kullanabilirsiniz. Ancak, yalnızca temizleyiciyi bir beze püskürtüp ardından ekranı silerseniz. Sıvıyı doğrudan ekrana püskürtmeyin.

Ve her zaman TV’nizle birlikte gelen talimatları kontrol etmeyi unutmayın. Muhtemelen ekranınızı temizlemenin en iyi yolundan bahsedilmiştir. Bu şekilde, temizlerken ekranınıza zarar vermediğinizden emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
472TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler