Ana SayfaGÜZELLİKİnce Saçları Kalınlaştırmanın Basit Yolu

İnce Saçları Kalınlaştırmanın Basit Yolu

Yaşlandıkça, görünümünüzü korumak daha da zorlaşır. Vücudunuzun hem içi hem de dışı bir süre sonra bakıma muhtaç hale gelmeye başlar ve taze bir görünüm artık her zaman doğal gelen bir şey değildir. Örneğin saçlarınız yaşlandıkça incelmeye başlayabilir. Bununla ilgili bir şey yapmak ister misin?

Yaşlanmanın en nefret edilen belirtilerinden biri saçların incelmesi ve hatta dökülmesidir. Pek çok insan 30 yaşından itibaren bununla uğraşmaya başlar. Saçınız incelmeye ve zayıflamaya başlar ve sonunda saç fırçanızda normalden çok daha fazla saç kalır. Saç folikülleri daha hızlı ölür, bu da yeni saçların daha az hızlı ve daha seyrek büyüyeceği anlamına gelir. Ayrıca eskisi kadar uzun süre büyüyemez. Size güzel saçlar vaat eden sayısız şampuan, krem ​​ve diğer kimyasal ürünler var. Yine de bunlar genellikle çok pahalıdır ve çoğu zaman düzgün çalışmazlar bile. Neyse ki, tamamen doğal saç büyümenizi teşvik etmenin ucuz yolu. İnce Telli Saçları Hacimli Göstermek İçin Öneriler

İhtiyacın olan şeyler
2 yemek kaşığı zeytin yağı
1 çay kaşığı bal
1 yumurta sarısı

Üç malzemeyi de bir kasede karıştırın ve ardından saçınıza ve saç derinize uygulayın. Düzgün bir şekilde uyguladıktan sonra boneyi takın ve her şeyin saçınıza işlemesine izin verin. Daha sonra saçınızı doğal bir şampuanla veya sülfat içermeyen bir şampuanla iyice yıkayın. Bunu her hafta belirli bir günde yapın ve saçlarınız çok daha kalınlaşabilir.

Karışım sadece üç bileşen içerir (hepsi doğaldır!) ve bunu evde çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Yine de sonuçları fark etmeden önce biraz sabırlı olmanız gerekecek; yaklaşık iki ila üç ay sürecek.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
471TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler