Ana SayfaEvBAS-IP İnterkom, Hayatınızı Kolaylaştıracak Çözümler Sunuyor

BAS-IP İnterkom, Hayatınızı Kolaylaştıracak Çözümler Sunuyor

BAS-IP, geliştirdiği BAS-IP İnterkom ile kullanıcılarına dış panellerden çağrı alma ve kilidi açmanın ötesinde hizmetler sunuyor. BAS-IP İnterkom, sunduğu teknolojik imkanlar ile kullanıcılarının hayatını büyük ölçüde kolaylaştırırken aynı zamanda yaşam kalitesini de artırıyor.

İnterkom teknolojisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Artık sadece konutlarda kapı açmaya ve zile basan misafir ile görüntülü görüşme yapmaya yarayan interkomlar, yerini daha teknolojik olan interkomlara bırakmaya başladı.

IP video izleme teknolojileri ve IP telefona dayalı dahili telefon sistemleri geliştiren BAS-IP, geliştirdiği BAS-IP IP İnterkom ile kullanıcılarına dış panellerden çağrı alma ve kilidi açmanın ötesinde hizmetler sunuyor. BAS-IP İnterkom, sunduğu teknolojik imkanlar ile kullanıcılarının hayatını büyük ölçüde kolaylaştırırken aynı zamanda yaşam kalitesini artırarak, tüm verilere de dijital olarak ulaşma imkanı sunuyor.

BAS-IP İnterkom inşaatçılar ve montajcılar için mükemmel fırsatlar sunuyor
BAS-IP İnterkom, son kullanıcı olan kiracılar ve ev sahipleri kadar inşaatçılar ve montajcılar için de önemli fırsatlar sunuyor. İnternet olmasa dahi sürekli çalışan bir yapıya sahip olan BAS-IP İnterkom standart ara yüzlerin dışında tasarımlar yapılmasına da imkan tanıyor. İnşaat firmaları isterlerse, kendi projelerine özel bireysel ara yüzler geliştirerek BAS-IP İnterkom kullanabilirler. Böylece projenin benzersiz bir kat daha vurgulanarak, mükemmel çözümler elde edilmiş olur. İnşaat firmaları, standart interkomların dışında işlevlere sahip olan BAS-IP İnterkomu kullandığı zaman projesinin değerini daha fazla artırmış oluyor.

BAS-IP İnterkom ile uzaktan kapıcı dönemi
BAS-IP İnterkomun bulunduğu sitelerde ya da konutlarda kapıcıların ya da konut görevlisi konsiyerjlerin her zaman sabit bir yerde beklemesine gerek yoktur. BAS-IP İnterkom gelen aramaları, nöbetçi kapıcılara ya da en yakın çalışana iletir. Böylece kapıcı ya da konsiyerj, sorunları çözmek için her yerden çalışma yapabilir.

İnterkom teknolojisinde koruma özelliğini en üst seviyeye çıkarmış olan BAS-IP İnterkom, erişim kartlarında kullanıcılarına SL3 derecesinde koruma sunar. Böylece aynı banka kartlarında olduğu gibi, erişim kartlarının kopyalanması ve kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasının önüne geçilmiş olur.

Telefonunuz anahtarınız olsun
Konut sahipleri ya da kiracılar için hayatı kolaylaştırıcı mükemmel çözümler sunan BAS-IP İnterkom, teknolojik alt yapısı sayesinde kullanıcılarını anahtar ve kapı kartı kullanmaktan kurtarıyor. Kullanıcılar isterlerse, ceplerinde bulunan akıllı telefonlarını anahtar yerine kullanarak, kapılarını açabilirler. Böylece anahtarın ya da dijital kapı kartlarının kaybolması, evde unutulması gibi riskler de en aza indirilmiş olur. Unutulmamalı ki, cep telefonu her zaman kişilerin yanında bulunur. Evde unutulması çok nadir bir durumdur.

BAS-IP İnterkom, siz evinizde olmadığınız zaman, evinize uzaktan erişim imkanı sağlar. Siz evde olmasanız dahi, kapınıza gelen misafirinizi görebilir, isterseniz kapıyı bu misafirinize açabileceğiniz gibi, istemezseniz de evde olmadığınızı belirterek, daha sonra gelmesini sağlayabilirsiniz.

BAS-IP İnterkom’un temassız çıkış düğmesi, 100 milyondan fazla tıklama ömrüne sahiptir. Özellikle hastane, otel ve kamu binaları gibi çoklu giriş çıkışın yapıldığı mekanlarda bu temassız çıkış düğmesi kullanılabilir. Yoğun kullanımın olduğu bu alanlarda çoklu temastan dolayı oluşabilecek hastalıkların da gönüne geçilmiş olur.

Asansörde yanlış katta inmeye son
BAS-IP İnterkom sisteminin kurulu bulunduğu apartman ve sitelerde ev sahipleri misafirlerine kapıyı açtıkları zaman, misafirleri direk kat sahibinin dairesine çıkar. BAS-IP İnterkom tanımlayıcısı sayesinde misafirin başka katta inme olasılığı ortadan kalkar.

Sitelerin güvenlik kameraları BAS-IP ile entegre hale getirilebilmektedir. Böylece kiracı ya da ev sahibi isterse güvenlik kameralarını rahatlıkla izleyebilir, oyun parkında oynayan çocuklarının durumunu oturduğu evinden görebilir. Yine otoparktaki arabasını da istediği zaman oturduğu yerden görebilir.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
471TakipçilerTakip Et
226TakipçilerTakip Et

En Popüler