Ana SayfaSAĞLIKDİŞ BAKIMIBu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Bu Çözümle Sarı Dişlerinizle Vedalaşın

Güzel görünen dişlere sahip olmak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir. Dişleriniz her an görünür; gülünce, konuştuğunda.. Saklamak mümkün değildir.

İnsanlar size baktıklarında herkesin gördüğü şeyler muhtemelen bir izlenim bırakacaktır. Neredeyse herkes beyaz dişlere sahip olmak istiyor, çünkü bu kültürümüzün güzellik idealinin bir parçası haline geldi. Bu beyaz dişlere nasıl sahip olabileceğimizi söylemeden önce sarı dişlerde yanlış bir şey olmadığını söylemek için bir dakikanızı ayırmak istiyoruz. Aslında, inci gibi dişlerden daha güçlü kılan daha fazla mine içerirler.

Doğal
Neyse ki, dişlerinizi beyaz görünüme döndürmek için kullanabileceğiniz basit, tamamen doğal bir yöntem var. Evet, tamamen sarıya gittiklerinde bile. Ünlülerin bu mükemmel “Colgate gülümsemesi” için kullandıkları pahalı beyazlatma tedavilerinin tümünü unutun. Çok daha kolay bir yol var!

Neye ihtiyacınız var?
Bu yöntem aktif kömür kapsülleri kullanarak yapılıyor. Bu yöntem için ihtiyacınız olan şey o kömür kapsüllerinden biri ve dişlerinizi fırçalamak için kullandığınız ayrı bir diş fırçası. Diş fırçasını musluğun altına ıslatın ve daha sonra bir kapsül açın ve içeriğini diş fırçanıza yerleştirin. Kağıt havlu gibi bir diş fırçasının altına bir şey koymanızı öneririz, böylece kömürle hiçbir şey lekelemezsiniz.

Sonra, fırçalamaya başlamanın zamanı geldi! Dişlerinizi normal olarak fırça fırçasıyla fırçalayın. Uygun dairesel hareketler kullanmanızı ve dişlerinizin arkasını unutmamanızı öneririz. Kömür ilk başta biraz toz hissedebilir, ancak bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Tercih ederseniz, kömüre bir miktar diş macunu da ekleyebilirsiniz, ancak kesinlikle çok fazla kullanmayın.

Dişlerinizi bu şekilde üç veya dört dakika fırçalayın ve sonra ağzınızı ve dişlerinizi durulayın. Aynaya bir bakın: Dişleriniz çok daha iyi görünecek. Aradaki farkı görmek için fırçalama öncesinde dişlerinizin resmini çekin ve fırçalama sonrasında bir daha çekin. Aradaki farkı kendiniz görün.

Bir Cevap Yazın

İlgili Makaleler

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

250,448BeğenenlerBeğen
6,578TakipçilerTakip Et
476TakipçilerTakip Et
225TakipçilerTakip Et

En Popüler